Aktualności

Wycieczki

 

 

Ofertę wycieczek szkolnych kierujemy do najmłodszych podróżników, którym zależy na poznaniu zabytków, tradycji i kultury Litwy, a także zwiedzeniu takich regionów naszego kraju, jak Suwalszczyzna Północna i Południowa. Bogate doświadczenie oraz opieka wykwalifikowanych przewodników są gwarantem bezpiecznej wyprawy oraz niezapomnianych wrażeń. Dzięki polecanym wycieczkom szkolnym uczestnicy wyjazdów mogą cieszyć się niekonwencjonalnymi sposobami spędzania wolnego czasu w najbardziej malowniczych miejscowościach północnej Polski - Suwałki, Hańcza, Przerośl oraz Augustów to tylko niektóre z nich.

Wszystkie wycieczki szkolne na Litwę, a także jednodniowe wyjazdy w okolice Wigierskiego Parku Narodowego oraz specjalne projekty, takie jak "Włóczęga Taborem Cygańskim", organizujemy na bazie sugestii i wskazówek Klientów oraz doświadczeniu najwyższej klasy specjalistów z zakresu turystyki międzynarodowej i krajowej. Oferta firmy Forma -T z całą pewnością sprosta wymaganiom młodych podróżników, którym zależy na aktywnym wypoczynku, a także osób, ceniących spokojniejsze i dokładne zwiedzanie.
Litwa, ze względu na niepowtarzalny klimat urokliwych miast, a także unikatowe w skali światowej zabytki, jest coraz częściej odwiedzanym państwem przez turystów z wielu krajów. Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami, każde dziecko będzie mogło się cieszyć ciekawymi, bezpiecznymi i profesjonalnie zorganizowanymi wycieczkami szkolnymi. Wilno, Troki, Ryga oraz Klajpeda to najczęściej wybierane przez Klientów kierunki organizowanych przez nas podróży. 

https://bioveliss-tabs.com/
utrata wagi to pestka!
https://bioveliss-tabs.com/

O niepowtarzalnych i tanich wycieczkach szkolnych na Litwę wiemy wszystko - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 

 

 

 


Nowości:

26.01.2009 - FILMY

07.06.2008 - aktualizacja spływów: Krutynia, Czarna Hańcza

05.05.2008 - W 7 dni tylko kajakiem przez 3 państwa

29.04.2008 - możliwość REZERWACJI KAJAKÓW ON-LINE

 

Paintball:

Paintball to gra przeznaczona dla osób, które lubią mocne wrażenia i sportową rywalizację. Jet to sport rozpowszechniony na całym świecie, uprawiany przez ludzi dowolnej profesji i stylu życia. Podczas gry paintballowej zapomnicie Państwo o kłopotach i stresie.

Oferujemy Państwu:

promocyjny pakiet startowy - cena 35 zł od osoby. Pakiet zawiera wypożyczenie sprzętu (marker, mundur, maska) oraz 100 kulek. Możliwość zakupu dodatkowych kulek w cenie 0,25 gr. / szt. W przypadku zakupu 500 kulek na osobę - cena 1 szt. - 0,20 gr - sprzęt gratis.
Dla grupy zorganizowanych istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen.

 


   Sponsorzy